Travel Designer туроператор

Звоніть

+38 095 63 194 56

 Твоя незабутня подорож в Намібію!

Самий змістовний україномовний сайт про Намібію

Дізнайся ЧОМУ Намібія вражає всіх мандрівників... 6 "ЧОМУ" треба приїхати в Намібію

Обирай свою причину відвідати Намібію...

01

НАПРЯМОК З НАЙКРАЩОЮ СОЦІАЛЬНОЮ ДИСТАНЦІЄЮ

Неосяжні простори і далекі горизонти. Тут можна їхати годинами не зустрічаючи жодної людини. Напрямок в стилі мінімалізму дарує неземні краєвиди. 

02

ВІДВІДАТИ ОДНУ З НАЙСТАРІШИХ ПУСТЕЛЬ СВІТУ

Пустеля Наміб, якій вже близько 800 млн. років. Ти будеш здивований, що пустеля в якому вирує життя.

03

ПОБАЧИТИ УНІКАЛЬНУ КУЛЬТУРУ ПЛЕМЕНІ ХІМБА

Наприклад, в цій культурі жінки не можуть купатися, але в них є свої засоби "гігієни", а традиція робити зачіску створюючи глиняні трубки з волосся, візитна картка Намібії

04

ОДНЕ З НАЙКРАЩИХ МІСЦЬ ДЛЯ СПОСТЕРІГАННЯ ЗА ЗОРЯМИ

Намібія, що лежить в Південній напівкулі, має величезні простори, де немає електричного світла, а це ідеальне місце, щоб спостерігати зорі.

05

ТОПОВА ЛОКАЦІЯ ДЛЯ BIRDWATCHING І ДИКОЇ ПРИРОДИ

В Намібії зустрічається близько 700 видів різних птахів. Чи це не рай для спостерігання за птахами?

06

ПОГУЛЯТИ ПО МІСТУ ПРИВИДУ

Місце, яке розквітло завдяки діамантовій лихоманці. Тут розважалися на балах і грали в казіно, але зараз це місце занесено пустельним піском. Дуже вражаюче місце.

Більше ЧОМУ розкаже наш дизайнер з подорожей! Заповнюй форму⬇️ і ми зв'яжемося з тобою.

Давай знайомитися, я - Намібія

Карта Намібії

Я -  Намібія, країна, що лежить на півдні африканського континенту. Межує з Анголою, Ботваною, Замбією та Південною Африкою. На заході має вихід до Атлантичного океану. 

Намібія здебільшого це пустеля, але є і пишна зелень лісів, і ріки і озера, а також саме тут знаходиться 2й в світі каньон в світі.  

Попри свої великі розміри, а це в 1.5 рази більше за Україну, в Намібії проживає лише 2 млн. людей. 

Столиця - Віндхук.

Сезони: Я - цілорічний напрямок. Знаходячись на піведнній півкулі, мої сезони навпаки і є тільки 2 основних сезона - зима та літо.

В загалом, тут переважає засушливий клімат, і високою температурою в день і зниженою температурою вночі. 

Травень-Жовтень: Сухий і "прохолодний" сезон - зима. Дощів в цей період не буває. Температура повітря зніжується, до 20 С. 

Листопад - травень: Вологий і жаркий сезон - літо. Більше дощів, але підвищується температура води до 35С. Найбільша кількість дощів припадає на січень-березень.. Давай поговоримо, як долетіти в Намібію України?

В постковідні часи, це складніше робити, ніж з звичайний час. 

Краще летіти за допомогою Lufthansa і з Ethiopian Airlines (але цей варіант має 2 стиковки)

Також ми очікуємо що відновить авіасполученя авіалінія Turkish Airlines з вильотами з Києва, Одеси, Харкова, Львова, Запоріжжя та Херсона Стиковка в Стамбулі.

Чистого льотного часу близько 13 годин (якщо через Європу) але подорож може зайняти від 14 до 30 годин. Зазвичай ви вилітаєте ввечері і прилітаєте вранці.

Вартість квитка в Намібію складає від 1000 доларів+- за економ. Ціна орієнтовна. Вона може бути вище або нижче, в залежності від сезону, авіаліній і можливих спеціальних акцій на вартість квитків.

Лайфхак: вартість квитків на літак динамічна, тож чим раніше бронюєш, тим вигідніша ціна. Якщо будеш бронювати в останній момент змушений заплатити більше.

Намібія аеропортНамібія тури

Віза на Намібія: не потрібна, перебування в країні можливо терміном на 90 діб. 

Ковід19 та інші вакцинації: Вакцинація від жовтої лихоманки для перебування в Намібії не потрібне.

Дли прильоту на Сейшели карантинні часи, потрібно мати негативний ПЦР тест зроблений за 72 години до прибуття. 

Трансфери і переміщення по Намібії

Зазвичай трансфери вже враховуються в вартість туру від туристичного оператора. 

Трансфери проходять на автомобілі (зазвичай це 4х4) / вертольоті. 

Території країни дуже великі, тож переїзди можуть сягати 2-8 годин. 

Час в Намібії: відрізняється з київським на -1 час (у літній час)Намібія була заселена людьми з давніх давен. 

Спочатку тут мешкали люди племені сан, часом з півночі прийшли племени хереро з яких відокремилися славнозвісні хімба. 

Наразі в Намібії живуть 13 племен. 

Як і більшість країн Африки, Намібія також була колонією - Німеччини.

Після першої світової війни опіку над Намібією отримує ПАР, яка по суті анексувала територію. 

Намібія отримала незалежність лише у 1990році. 

Зараз тут в більшості мирно живе темношкіре населення (близько 90%, білі нащадки близько 7%, а також 2-3% це азіатське населення). 

Хоча офіційна мова англійська, тут розмовляють по німецькі, на африкаанс та етнічні мови. 

Попри те, що країна відома видобутком діамантів (входить в топ 10 країн в світі), рівень бідності тут досі високий. 

Щодо безпеки. Країну вважають досить безпечною. Як завжди в подорожах ми радимо зберігати уважність і правила поведінки в країні.

Пару слів про їжу. Традиційно африканська кухня не гостра і складається з простих страв, таких як каші. Вплив німців та південноафриканців додав любові до мяса. Тут його можна спробувати різні види, говядина, баранина та дичина. 

Завдяки Атлантиці є морепродукти, особливою шаною користуються устриці. 

Намібія хімбаЩЕ ТРОХИ СВІТЛИН НАМІБІЇ

Намібія природа
Намібія Соссусфлей
Намібія Дамараленд
Намібія люди
Намібія зоряне небоНамібія програми

Намібія залишається маловивченою і досить екзотичною країною для українців, тож давай поговоримо про питання які можуть виникати у тебе?

На скільки планувати подорож?

Країна велика і переїзди займають досить багато часу, тож мінімум варто закладати 5 ночей на подорож. Але щоб більш детально подивитися країну потрібно 10-14 днів. 

Чи можна подорожувати з дітьми?

Так можна. Якщо ми говоримо про пустельні лоджі, там можуть приймати дітей з будь якого віку, деяків від 6 років, це вже індивідуально залежить від кожного конкретного лоджа/кемпа. Якщо ми говоримо про лоджі/готелі/кемпи, що знаходяться в зоні сафарі, наприклад на озері Етоша, то тут теж залежить від правил готелю, проте краще брати в подорож підлітків. 

Подорожі в стилі self drive, чи варто?

Намібія відома своїми можливостями самостійних переїздів через величезні простори країни. Ваш туристичний експерт може допомогти вам в облаштуванні такої подорожі. Забронювати надійний автомобіль і лоджі, дати актуальні рекомендації щодо подорожі. Такі подорожі, варто планувати більш ретельно, і зважати на моменти як готівка, АЗС, запас води і їжі, наявність GPS і фізичних карт тощо.  

Чи є тут пляжний відпочинок на океані?

Ні, Намібія не вважається напрямком для пляжного відпочинку. Попри те, що країна має вихід до океанському узбережжі, Атлантика тут холодна з температурою 13-20С., також тут присутні хвилі, є течії, і узбережжя не має захисної рифової лінії.

Чи варто комбінацію Намібії з іншими країнами?

Так, звісно, часто мандрівники, яку планують подорож до Південної Африки, хочуть поєднати кілька країн. В такому разі варто закладати мінімум 2 тижня на подорож. Найбільш вдалі комбінації Намібії з ПАР, Намібії з Ботсваною, Замбією та Зімбабве (Водоспад Вікторія)

Чи можна порівнювати пустелю Намібії з пустелею Саудовської Аравії (Дубай, Катар, Оман тощо)?

Не варто порівнювати африканську пустелю з пустелями на Близькому Сході. Це різна природа, фауна (тобто тваринний світ), культура. Це буде абсолютно різний досвід.Якщо дуже загально, то Намібію можна поділити на 3 велики частини. 

Пустеля - від столиці (яка знаходиться в центрі) південніше. 

Узбережжя Атлантики - це 1 500 кілометрів лінія океана.

Сафарі і етніка, від столиці Віндхук на північ. 

Давайте розбиремо кожну частину більш детально. 

Пустеля.

В Намібії 2 пустелі. Пустеля Калахарі одна з найбільших пустель Африки, знаходиться на південному сході країни і простягається на території сусідних держав. Вона не суцільний пісок, а скоріше пустинний степ, тут зустрічаються кущі та дерева, живуть сурікати, пустельні лиси, шакали, антилопи орікси та інші.

2га це пустеля Наміб - одна з найстаріших пустель світу, які вже 800 млн років. Наразі пустеля - національний заповідник Наміб - Науклуф, одна з найвідомиших його частин Соссусфлей - солончак. 

Крім того, що дюни пустелі дуже фотогенічні, вони ще і самі високі в світі, деякі сягають 380 м. Найбільш відомі це "Біг Дедді", дюна 45, дюна Елім. 

Ще одна з відомих локацій це Фіш рівер каньон, 2й за розмірами в світі. 

Намібія чому варто їхатиНамібія узбережжя скелетів

Узбережжя Атлантики тут виділяють такої локації:

Містечко Людеріц, з колоніальною архитектурою і одними з найкращих устріц в світі. 

Поряд з ним, загадкове місто Колманскоп або місто привид. Воно розквіло в період діамантового буму. Саме тут біло знайді великі поклади дорогоцінних діамантів. Як тільки видобуток припинився, містом заволоділа пустеля. 

Свакопмунд - це одне містечко на узбережжі, смачні морепродукти і історія колонізаторів німців.

Поряд є 2 примітні бухти - Сендвіч, де пустеля Наміб і Атлантика зустрічаються, а Велвіш бей де можна зустріти пеліканів, морських котиків та розових фламінго. До речі, рожеві тут не тільки фламінко, а і рожеві озера. 

Північніше від Свакопмунда знаходиться узбережжя скелета - Skeleton coast. Назване так за романом Джона Хенрі Марша, який описав історію гібелі одного з суден. До речі місце, з давна було усіяно скелетами китів і морських котиків, яких знищували в части китобойного бізнесу. Місця суворі та безлюдні, проте прибавлюють серферів зі всього світу.Може здатися, що Намібія це суцільна пустеля. Але це не так. Центральні і північніші райони, уявляють собою африканські савани і зелені оази, де ростуть баобаби та акації. Озеро Етоша не тільки топова локація, щоб побачити диких тварин: носорогів, слонів, жирафів, левів, антилоп, гепардів, а ще і побачити унікальний устрій життя аутентичних племен, хімба або сан (бушмени). 

Намібія сафарі

На що зважати обираючи розміщення в Намібії?

Напрямок має велику кількість різноманітного розміщення, він простих лоджів економ типу до розкішних люксових лоджів з унікальною концепцією. Зазвичай Намібія пропонує саме ложджі і кемпи, але в містах є можливість зупинитися і в готелях. 

Наводь курсор на картинку, щоб зрозуміти більше про тип розміщення

Тож замовляй вже сьогодні свій ідеальний варіант під твої побажання і бюджет

Пустельні лоджі

 Чи ти вибереш охайні лоджі стандартного типу чи розкішні лоджі з власним басейном і астрономом. 

Все що на тебе чекає, не фантастичні краєвиди, неосяжні простори, чемний та доброзичливий персонал, свіжі екологічні продукти.

Sossusvlei Lodge

Canyon Village

Kalahari Farmhouse

&Beyond Sossusvlei Desert
Lodge

Hoanib Valley Camp Kaokoland

Сафарі лоджі


Зважай, що деякі з цих лоджів не приймають дітей молодше 6 а то і навіть 15 років.  Вони тісно інтегровані всередену заповідника, а від того дикі звірі можуть ходити по території лоджа. 

Etosha Safari Lodge

Onguma Tented Camp

Ongava LodgeOmaanda Ondekaremba

Чим зайнятися в Намібії?

Намібія має багато що запропонувати. Тут безліч екскурсій та досвідів, ось деякі з них.

Сафарі

Найбільше дикіх звірів можна побачити на Півночі країни. 

Це і гіпопотами, леви, слони, жиражи і зебри.

Заплануйте щонайменьше 2-3 ночі, щоб отримати максимум занурення.Споглядання за птахами

С В Намібії можна зустріти 620 видів птахів, 14 з яких є ендеміки.


Вертолітні прогулянки

Насолоджуватися неземними краєвидами краще з неба. Вертолітні прогулянки залишать вам незабутні враження.

 Політ на повітряній кулі

Для романтичних польотів над пустелею, найкраще підійдуть польти на повітряних кулях. 

Споглядання за зорями

Зорі північної півкулі і Чумацький шлях так близько немов можна дотягнутися рукою. За допомогою астрономів, які часто бувають в лоджах, можна дізнатися багато про Космос.

Фантастичні фотосессії на заході або сході сонця

Найбільш памятні і кращі кадри вас чекають під час сходу чи заходу сонця.


Поїздки квадроцилами в пустелі

Шалений драйв катаючись по самим високим пустельним дюнам світу

Насолодитися абсолютною тишею

Намібія це саме те місце, де можна відсторонитися від шумів, і зануритися в себе і встановити тишу всередені.

 Намібія саме для тебе якщо ти...

Унікальні подорожі Африкою

Досвічений мандрівник, який шукає унікальні досвіди

Африка подорожі для досвідчених мандрівників

Маєш вишуканий смак і притримуєшся концепції мінімалізму

Сафарі програми по Африці

Потребуєш простору і соціального обмещення, щоб поринути в свій внутрішній дзень

Більше про Намібію шукай в наших соціальних мережах.

Чому треба забронювати тур в Намібію з туроператором Travel Designer?

Залишай свої контакти в формі нижче і наші тревел дизайнери зв'яжаться з тобою

Глибокі експерти

+10 років роботи по напрямках островів Індійського океана

Працюємо з кращими постачальниками

А також постійно мониторимо і надаємо тобі найкращі білі ціни

Інший рівень обслуговування

Більше про Travel Designer на сайті компанії 

Travel Designer - туроператор по Сейшелам

Політика конфіденційності

© 2021 «Travel Designer». Всі права захищені.

КОНТАКТИ

info@travel-designer.com.ua

Київ, вул. Творча 57


+38 (095) 63 194 56 (телеграм, вайбер, вотс ап)

ПІДПИСАТИСЯ НА ОНОВЛЕННЯ

Хочеш отримувати останні новини про подорожі? Тоді залиш нам свій мейл.