Travel Designer туроператор


+38 095 63 194 56 Твоя подорож мрії до Танзанії 

Самий змістовний сайт про Танзанію на українській мові.

Дізнайся ЧОМУ Танзанія вражає та залишає незабутні спогади...

6 ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ТАНЗАНІЮ

Обирай свою причину відвідати Танзанію..

01

ПОБАЧИТИ АФРИКАНСЬКУ 5КУ В ПАРКУ СЕРЕНГЕТІ

Один з найвідоміших парків Африки, ідеальне місце, щоб побачити велику міграцію і африканську п'ятірку тварин (слон, носоріг, лев, буйвол та леопард)

02

ПООБІДАТИ З ВИДОМ НА САВАННУ В КРАТЕРІ ВУЛКАНА НГОРОНГОРО

Величезний кратер і якому живуть тисячі тварин. Незабутні краєвиди від природної пам'ятки ЮНЕСКО . 

03

ЗРОБИТИ ВОСХОДЖЕННЯ НА ГОРУ КІЛІМАНЖАРО

Найвища точка Африки - гора Кіліманджаро. Її снігова корона надихала Ернеста Хемінгуея на свої твори. Це візитна картка Африки.

04

ЗРОБИТИ ПАМ'ЯТНУ ФОТОСЕСІЮ НА ОЗЕРІ МАН'ЯРА

Парк відомий величезною кількістю птахів, особливо рожевих фламінго. 

05

ПОБАЧИТИ ІНАКШІ ПАРКИ ПІВДЕННОЇ ТАНЗАНІЇ

Серенгеті-Нгоронгоро-Занзібар, це не єдині цікаві локації Танзанії. Не менш цікаві є і південні парки, про які розкажемо нижче. 

06

ВІДПОЧИТИ НА ПЛЯЖАХ ЗАНЗІБАРУ

Хто тільки не чув про Занзібар. Це дійсно крутий курорт. Переходь за посиланням, щоб дізнатися більше про Занзібар.

Більше ЧОМУ розкаже наш дизайнер з подорожей! Заповнюй форму⬇️ і ми зв'яжемося з тобою.

Давай знайомитися, я - Танзанія.

Танзанія карта

Я - величезна країна на Сході Африки, підвенніше лінії екватора, тож знаходжуся на південній півкулі. Моя територія в 1.5 разів більша за Україну, поряд мене знаходяться Кенія, Руанда, Уганда, Бурунді, Демократична Республіка Конго, Замбія, Малаві та Мозамбік. Зі сходу у мене є вихід до Індійського океану, де є багато моїх островів. 

Зазвичай, найбільш відомий архипелаг Занзібар, і його найбільші острови Унгуджа, Пемба, Мнемба та інші.  

Моя столиця - місто Додома, але зазвичай, до неї рідко приїжджають мандрівники. 

Перші пралюди на моїй території з'явилися тут ще 2 мільйони років тому, а їх наскальні малюнки можна вивчати й досі. З середніх віків, були часи колонізації земель португальцями, німцями та особливо британцями, саме тому англійська мова тут досить розповсюджена, разом з мовою суахілі. 

Коли приїзжати: круглий рік. Є 2 періоди коли можна чекати дощів - квітень-травень, і листопад. Але з огляду на кліматичні зміни, погода міняється, і сонячна чи дощова погода теж можуть змінюватися. 

Ти будеш у захваті від краєвидів Танзанії: це безкрайні простори савани, озера та ріки, гори та дощові ліси, і звісно білосніжні пляжі і баунті острови. 

До речі час тут співпадає з українським, але як будеш їхати не забудь оформити візу.Давай поговоримо, як долетіти в Танзанію з України?

Регулярні рейси в Танзанію авіалініями Turkish Airlines, Qatar Airlines, Emirates пропонують вильоти з Києва. Turkish Airlines пропонує вильоти з деяких регіональних міст: Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Херсон

Це НЕ прямі рейси, тож буде стиковка в Стамбулі, Дохі чи Дубаї.

Чистого льотного часу близько 12-13 годин (в залежності від міста прильоту), але подорож може зайняти від 15 до 30 годин. Найчастіше приліт відбувається в аеропорт Кіліманджаро (JRO) якщо ти плануєш сафарі або міжнародний аеропорт Занзібару (ZNZ), якщо тебе цікавить пляж.

Вартість квитка в Танзанію складає від 1000 доларів+- за економ (якщо ловити по знижкам можна і по 700). Ціна орієнтовна. Вона може бути вище або нижче, в залежності від сезону, авіаліній і можливих спеціальних акцій на вартість квитків.

Лайфхак: вартість квитків на літак динамічна, тож чим раніше бронюєш, тим вигідніша ціна. Якщо будеш бронювати в останній момент змушений заплатити більше.

Танзанія Кіліманжаро аеропортГора Кіліманджаро Танзанія

Ситуація з Covid19 - щоб потрапити в країну потрібно надати негативний тест на ковід, зроблений за 72 години. 

Також заповнити форму здоров'я  https://afyamsafiri.moh.go.tz/ 

Та зробити швидкий тест по прибуттю (вартість 25 доларів) - нововведення з травня 2021.

Вакцинація: Якщо будеш відпочивати тільки в Танзанії, то прививка від жовтої лихоманки не потрібна. 

Віза в Танзанію

Віза потрібна для відвідування Танзанію. Робиться по прильоту в аеропорт і коштує 50 доларів або завчасно онлайн е-віза https://eservices.immigration.go.tz/visa/

Гроші: Якщо привозите з собою долари, то купюри мають бути не старше 2009 року. Так в країні є своя валюта - шилінг. 

На скільки планувати подорож в Танзанію?

В середньому від 10 ночей. Мінімум на сафарі це 2 ночі, середній максимум 7 ночей. І пляж, в середньому від 7-10 ночей. 

Часто Танзанію поєднують з Кенією. Гарна комбінація виходить з Угандою чи Руандою, Мозамбіком, і навіть Південною Африкою.

При організації подорожі в Танзанію, приділи увагу:

Якщо це чистий відпочинок на пляжі, особливої підготовки не потрібно. 

Але якщо плануєш сафарі (особливо коли поєднуєш кілька країн). 

Тоді потрібно перевірити вакцинацію. В комбінації Кенія + Танзанія потрібна вакцинація від жовтої лихоманки. 

Якщо ти плануєш сафарі, то краще відмовитись від можливості брати дуже маленьких дітей. Сафарі зазвичай стартують для дітей від 6 (а краще 10 років). Також бери до уваги, що якщо ти хочеш побачити максимум, треба буде переїжджати з місця на місце. 

Сафарі буває 2х типів: fly-in safari (це коли ти перелітаєш між парками на невеличких літаках, це дуже економить твій час, але є більш дорогим) та road safari (коли переїзди між парками відбуваються на джипах). 

ЩЕ ТРОХИ СВІТЛИН ТАНЗАНІЇ 

Кальдера кратера Нгоронгоро масаї Танзанія
Національний заповідник Руаха Танзанія
Танзанія вечеря у саванні
Танзанія відпочинок жирафи
Розові Фламінго ТанзаніяНаціональний парк Тарангіре

Cафари в Північні парки Танзанії

90% сафарі, які відбуваються це зазвичай Північні парки, які є всесвітньо відомі. Вони вражаючі, з добре облаштованою логістикою, і помешканням на різний рівень бюджету. 

Національний Парк Аруша - невеликий, але дуже цікавий парк в якому є кратер вулкану Нгурдото, унікальне озеро Момела, в якому можна побачити безліч птахів (їх у парку близько 400 видів) і гора Меру, що є другою в країні, і 5тою за висотою в Африці. Це місце щоб побачити гієн, леопардів, чорно-білих колобусів і різновиди птахів. Проте тут не побачиш слонів та левів.

Озеро Маньяра - попри те, що озеро відоме рожевими фламінго, тут їх буває вже рідше. Але ви будете задоволені побачивши буйволів, гіпопотамів, чіти, масайські жирафи та імпали. 

Національний Парк Тарангіре - теж невеличкий за розмірами, але дуже цікавий парк. В ньому зосереджена велика популяція слонів. Ще тут можна помилуватися грандіозними баобабами. 

Кратер вулкану Нгоронгоро - насліддя ЮНЕСКО. Величезний кратер вулкана, в якому зосереджено безліч тварин: зебри, газелі, антилопи, чорні носороги...

Національний заповідник Серенгеті - за площею як половина Київської області. Серенгеті Мара екосистема - це безкрайня савана, по який протягом року колами по часовій стрілці бігають стада копитних, антилопи, буйволи, мільйонами бігають перетинаючи річки, де плавають крокодили, і зустрічая на своєму шляху різних хижаків левів, гієн, леопардів. Це і є велика міграція, яку на території парку Серегнеті можна побачити з листопада по липень. Хоча, не обов'язково планувати подорож з огляду лише на велику міграцію, бо на території парку постійно проживають "резиденти" гіпопотами, жирафи, слони, львині прайди, зебри. 

Кіліманджаро - "дах" Африки, найвища вершина африканського континенту. Вона символ Африки, вона надихала мандрівників, письменників і творчих людей. Біля її знайдено відомий коштовний камінь танзаніт. А сміливці мріють її підкорити, можливо ти один (одна) з них?Південні Парки Танзанії

Для тих, хто хоче вийти за межі стандартних програм і шукає глибокого занурення в країну. Для тих, хто вже вдруге чи втрете повертається в Танзанію, та шукає інших досвідів. 

Національний парк Ліси Удзунгва вологі тропічні ліси, де можна зустріти ендемічних приматів. Найбільшою популярністю користуються трекінгі.

Національний парк Нейрере - найбільший заповідник Танзанії, раніше відомий під ім'ям Селус. Відоме своїм сафарі на лодці по річці Руфуджі.

Національний парк Руаха -це унікальна екосистема на річці Руаха, з найбільшою популяцією слонів в Танзанії.

Національний парк Катаві - болотиста місцевість, де можна побачити сотні і навіть тисячі гіпопотамів. А також крокодилів і близко 400 видів птахів.

Національний парк Махале ліси - це популяція шимпанзе на узбережжі 2го в світі озера Танганьїка.

Святкуємо сафарі

Про розміщення в Танзанії

Наводь курсор на картинку, щоб зрозуміти більше про типи розміщення. 

Тож замовляй вже сьогодні свою ідеальну програму під твої побажання і бюджет

Готелі

Зазвичай знаходяться в містах Аруша або Карату. Це повноцінні курорти, з номерами, басейном і ресторанами. Вони можуть знаходитися в близькості до національних парків чи заповідників. Вартість може різнитися від 100 доларів за ніч до кількох тисяч.

Сафарі Лоджі / Кемпи

Лоджі історично склалися на базі будиночків для полювання. Це невеликі за розмірами готелі різного рівня, що знаходяться в безпосередній близкості до національних парків або заповідників або навіть на їх території, або примикаючих до них приватних заповідників. 

Кемпінгі це палаточне розміщення, від базового до люксового. Це дає можливість чути звуки природи і бути на сафарі з ранку до ночі. При тому кемпінгі це чудово облаштовані інфраструктурою території, руйнують всі міфи щодо нашого минулого уявлення палаточного розміщення.


 Танзанія саме для тебе якщо ти...

Відпочинок з родиною

Захоплюєшся новими країнами, красивими локаціями і фотографією 

Мальдіви для двох

Цікавишся природою та неформатними подорожами 

Мальдіви дайвінг

Шукаєш країну, яка ідеально поєднує сафарі і пляж

Більше про Танзанію шукай в наших соціальних мережах.

Чому треба забронювати тур в Танзанію з туроператором Travel Designer?

Залишай свої контакти в формі нижче і наші тревел дизайнери зв'яжаться з тобою

Глибокі експерти

+15 років роботи в туризмі 

Працюємо з кращими постачальниками

А також постійно мониторимо і надаємо тобі найкращі білі ціни

Інший рівень обслуговування

Більше про Travel Designer на сайті компанії 

Travel Designer - туроператор по Мальдівам

© 2021 «Travel Designer». Всі права захищені. Політика конфіденційності

КОНТАКТИ

info@travel-designer.com.ua

Київ, вул. Творча 57

+38 (095) 63 194 56 (телеграм, вайбер, вотс ап)

ПІДПИСАТИСЯ НА ОНОВЛЕННЯ

Хочеш отримувати останні новини про подорожі? Тоді залиш нам свій мейл.